تبلیغات
!!!از شیر مرغ تاااا جون شما - مطالب آذر 1387
سه شنبه 26 آذر 1387

بررسی خود ارضایی از نقطه نظر علمی

   نوشته شده توسط: قاصدک    نوع مطلب :آموزش مسائل جنسی ،

مطالب زیادی راجع به خودارضایی خوانده بودم ولی هرکس مطالبی غیر مستند و شاید غیر منطقی رو مینوشت تا اینکه امروز تو سایت مردمان مطلب تازه ای رو پیدا کردم فرقی نداره دختری یا پسر اگر خودارضایی میکنی این مطلب و تا آخرش بخون تا اون فرقی که گفتم رو متوجه شی فقط میتونم بگم این مطلب به تمام سوال های داشته و نداشتتون پاسخ میده اگر هم نظری داشتین بزارین تا بقیه دوستان هم استفاده کنن.

بررسی خود ارضایی از نقطه نظر علمی
فروید، "پدر" علم روانکاوی، بر این باور است که برقراری رابطه جنـسی در انسان از دو خـواستگاه متفاوت نشات می گیرد.....

رویـکرد اولـیه غـریزی یـا فیزیـولوژیـک اسـت و دیـگری پـی آمد مـاهیـت نفسانی-عـاطفی انسـان هـاست. با در نظر گرفتن دیـدگاه فیـزیولوژیک، رابطه ی جنسی در نتیجه رشـد ویژگی های ابتدایی جنسی در افراد ایجاد می شود. به عبارت دیگر انسان ها زمانی که از نظر جسمی به رشد کافی میرسند،
آمـادگی بـرقرای ارتبـاط جنسی را پیدا می کنند. (این دوران که بلوغ نام دارد، در خانم ها در سن 18 سالگی و در آقایون در سن 21 سالگی به آخرین مرحله ی خود می رسد.)در طول 7 سـال ابتـدایی زنـدگی، نیروی جنسی در یک پسر بچه در تمام قسمت های بدن او توزیع می شود.

از 7 تا 14 سالگی، نیروی جنسی به اعضای جنسی منتقل می گردد ( در آقایون بیضه ها و در خانم ها تخمدان) در این زمان تفاوت های ظاهری میان جنس مذکر و مونث پدید می آید.


در مردان استخوان ها قدری درشت تر شده و بدن عضلانی تر می شود، و به تدریج تن صدای آنها تغییر پیدا می کند. البته باید توجه داشت که این تغییرات با گذر زمان تکمیل می شوند. شروع این تغییرات حاکی از ابتدای سن بلوغ است. پس از آن منی و به مثابه آن اسپرم تولید می شود، ولی اسپرم ها در این زمان به بلوغ کامل نرسیده اند. بر اساس پژوهش های پزشکی، محققین بر این باورند که اسپرم ها در سن 18 سالگی شروع به بالغ شدن می کنند و در سن 21 سالگی مرحله ی بلوغ آنها تکامل پیدا می کند. در این زمان رشد بیضه ها و غدد مترشحه داخلی بدن نیز به آخرین حد خود می رسد.


ارتباط میان غدد جنسی و غدد درون ریز


در ارگانیسم بدن انسان 7 غده مترشحه داخلی وجود دارد. هر یک از این غدد هورمون های متفاوتی را ترشح می کنند که پیام های مختلفی را به اعضای دیگر منتقل میسازند. این غدد مسئول تنظیم و تعدیل عملکردهای مختلف بدن از جمله رشد، فشار خون، دمای بدن، میزان کلسیم، شکر، فسفر، و از همه مهمتر عملکرد جنسی افراد هستند. زمانی که هر یک از این غدد به نحوی قادر به نشان دادن واکنش درست از خود نباشند، بدن ممکن است با انواع و اقسام مختلف اختلالات مواجه شود. به همین دلیل است که برخی از افرادی که در غدد خود با اختلال روبرو می شوند، باید با استفاده از هورمون های مصنوعی نیازهای بدن خود را مرتفع سازند.


مهمترین غده درون ریز، غده هیپوفیز نام دارد. این غده توانایی آن را دارد که به کل غدد درون ریز شدت و یا کسرت عمل وارد کند. غده ی هیپوفیز همچنین از جمله مهمترین غده های جنسی نیز محسوب می شود.


غده معروف هیپوفیز که محور اصلی کنترل فعالیت های بیضه ای/تخمدانی است، کنترل کلیه ی تنظیمات جنسی در بدن خانم ها و آقایون را به عهده دارد.


در مردان این غده فعالیت های جنسی خود را از زمان بلوغ -یعنی درست وقتی که هورمونهایی را به منظور تحریک اعضای جنسی به خون می فرستد- کار خود را شروع می کند.


در خانم ها هم غده ی هیپوفیز در دوران بلوغ با ایجاد هورمون هایی که سبب تخمک گذاری در تخمدان ها می شوند، کار خود را شروع می کند. هر یک از تخمک ها حاوی هورمون های جنسی زنانه هستند که سبب ایجاد و گسترش خصوصیات زنانه در بانوان می شوند.


همه ی انسان ها در تمام طول زندگی خود دائماً در حال انتقال و تغییر شکل انرژی هستند. همه چیز در زندگی انسان ها شروع و پایانی دارد و رابطه جنسی نیز از این امر مستثنی نخواهد بود.


اندام های جنسی انرژی را تولید می کنند که باعث ایجاد تمایلات و گرایش های جنسی در افراد می شود؛ اما به منظور تولید یک چنین انرژیی، اندام های جنسی باید از منبع ذهنی تغذیه شوند. افکار و تصورات جنسی به عنوان مواد اولیه ی تولید اسپرم و انرژی جنسی محسوب می شوند.


زندگی یک انسان از تلفیق یک اسپرم با تخمک شکل می گیرد. تنها یک اسپرماتوزوئید (نطفه) این توانایی را دارد که یک انسان جدید خلق نماید. گفته می شود که در هر بار انزال، مردها چیزی در حدود میلیون ها اسپرم از دست می دهند.


در یک زمین کشاورزی زمانی که کشاورز تصمیم می گیرد دانه بکارد، بهترین انواع دانه ها را انتخاب می کند، زمین را به خوبی شخم می زند، و دو تا سه دانه می کارد –و نه میلیونها- و زمانیکه این دانه ها بزرگ شده و رشد کردند، از آنها استفاده کرده میوه هایشان را میخورد و زندگی می کند.


به عنوان مثال یک درخت لیمو را در نظر بگیرید. این درخت زمانی به مرحله تکامل خود می رسد که بتواند میوه های رسیده ی لیمو پرورش دهد. اما اگر کسی به این امر توجه نداشته باشد و میوه ها را پیش از رسیده شدن کامل از درخت بچیند، با این کار خود به رشد درخت صدمه وارد کرده و اجازه نمی دهد که درخت به رشد و تکامل نهایی خود برسد. این امر در مورد ارتباط جنسی نیز صدق می کند. اگر فرد پیش از رسیدن به بلوغ کامل بخواهد از انرژی جنسی خود استفاده کند، به بدن خود صدمات جبران ناپذیری وارد می کند که در  ادامه مطلب نگاه کوتاهی به این مشکلات خواهیم داشت.


ادامه مطلب

برچسب ها: خود ارضایی ، خود ارضایی در مردان ، خود ارضایی در زنان ، عواقب خود ارضایی ،

سه شنبه 26 آذر 1387

دلیل فارسی بودن گوگل

   نوشته شده توسط: قاصدک    نوع مطلب :خبرهای خواندنی ،

برنا: امید کردستانی، نایب‌رئیس ارشد بخش فروش و عملکرد جهانی در شرکت اینترنتی گوگل است.

در حالی که یاهو ایران را از لیست کشورهای موجود در این سایت حذف کرده است اما گوگل به لطف مدیر ایرانی خود همچنان زبان فارسی را به رسمیت می شناسد.

امید کردستانی در تهران به دنیا آمده و در سن چهارده سالگی، پس از مرگ پدرش به کالیفرنیا رفته‌است.

وی مدرک کارشناسی مهندسی برق خود را از دانشگاه ایالتی سن‌خوزه گرفته‌است. وی همچنین در سال 1991 مدرک کارشناسی‌ارشد خود را در رشته «مدیریت بازرگانی» (MBA) از دانشگاه استنفورد گرفت.

وی به دلیل داشتن نام خانوادگی کردستانی, گاهی اشتباهاً چنان پنداشته شده‌است که کرد است ولی از هر دو طرف مادری و پدری اصلیت تهرانی دارد و همچنین متولد و بزرگ شده تهران است و زبان مادری فارسی دارد.

او دارای سابقه‌ای بیش از 12 سال در زمینه فناوری سطح بالا در شرکت‌های پیشروی اینترنتی مانند نت‌اسکیپ است. او همچنین نائب‌رئیس بخش توسعه، کسب و کار و فروش در این شرکت بود و توانست بازده مالی وب‌گاه نت‌اسکیپ را در عرض 18 ماه از 88 میلیون دلار در سال به بیش از 200میلیون دلار در سال برساند.

او کارش را در نت‌اسکیپ در بخش فروش اُای‌ام (OEM) آغاز کرد و در طی دوره چهار ساله که در آن شرکت حضور داشت مسئولیت برقراری ارتباطات تجاری با شرکت‌هایی چون ای‌بِی، سیتی‌بانک، آمریکن‌آن‌لاین، آمازون، تراولاسیتی، اینتل و اکسایت را برعهده داشت.

کردستانی پیش از آغاز کار در نت‌اسکیپ در بخش‌هایی چون بازاریابی، مدیریت محصول و توسعه،کسب و کار در شرکت‌هایی چون 3DO، Go و هیولت-پکارد فعالیت می‌کرده‌است.

کردستانی در 8 می 2006 در مجله تایم به عنوان یکی از صد نفری که دنیا را شکل داده‌اند نام گرفته‌است .

وی هم اکنون یکی از بزرگترین مدیران ارشد شرکت گوگل است.


برچسب ها: دلیل فارسی بودن گوگل ،

دوشنبه 25 آذر 1387

داستانک عبید زاکانی(شب زفاف)

   نوشته شده توسط: قاصدک    نوع مطلب :طنز ،

شخصی زنی بخواست. شب اول خلوت کردند مگر شوهر به حاجتی بیرون رفت. چون بازآمد، عروس را دید که با سوزن گوش خود را سوراخ می کند. خواست با او جمع شود. عروس بکر نبود. گفت: خاتون. این سوراخ که در خانه پدر بایست کرد اینجا می کنی، و آنچه اینجا باید کرد در خانه پدر کرده ای.


برچسب ها: داستانک عبید زاکانی(شب زفاف) ،

یکشنبه 24 آذر 1387

بمب مخفی هیتلر فاش شد + عكس

   نوشته شده توسط: قاصدک    نوع مطلب :خبرهای خواندنی ،

اسلحه مخفی و نیمه كاره هیتلر، دیكتاتور آلمان 64 سال بعد فاش شد. چنانچه هیتلر این سلاح را به تولید می‌رساند لندن پایتخت انگلستان با خاك یكسان می‌شد.

به گزارش فارس، نویسنده وبلاگ "ما و شما " مطلبی را با عنوان "اسلحه مخفی هیتلر بعد از 64 سال فاش شد" در یكی از پست‌های وبلاگ خود منتشر كرده است.

اسلحه مخفی هیتلر

برپایه این گزارش در بخشی از این مطلب آمده است:
 
اسلحه مخفی و نیمه كاره هیتلر، دیكتاتور آلمان 64 سال بعد فاش شد. چنانچه هیتلر این سلاح را به تولید می‌رساند لندن پایتخت انگلستان با خاك یكسان می‌شد.

این بمب مخفی كه هیتلر آنرا به صورت مخفی روی كاغد آورده و نام بادبان به آن داده است هزار كیلوگرم وزن دارد و قرار بود بعد از تولید روی لندن پایتخت انگلیس انداخته شود.
این بمب كه روی یك هلیكوپتر سوار می‌شود بعد از پرتاب با سرعت هزارو 125 كیلومتر به مقصد نزدیك می‌شود و خلبان نیز می‌تواند با چتر، جان خود را نجات دهد.
به گزارش وبلاگ ترجمه اخبار تركیه به نقل از حریت، مهندسان نازی در نظر داشتند با تولید این بمب بخش بزرگی از لندن را نابود كنند.

قرار است فردا نقشه های این بمب نیمه كاره در همان شهر لندن به مزایده گذاشته شود.
هنوز مشخص نشده است كه مهندسان نازی در چه تاریخی روی این بمب كار می كرده اند اما این نقشه ها بعد از ورود متفقین به برلین در سال 1945، از قصر محل اقامت هیتلر پیدا شده است.


برچسب ها: بمب مخفی هیتلر ،

یکشنبه 24 آذر 1387

تعبیر خواب

   نوشته شده توسط: قاصدک    نوع مطلب :طنز تلخ ،

فکر میکنم دیگه سبک کارای الف راستگو رو شناخته باشید ونیازی به توضیح بیشتر نباشه فقط اینکه تعبیر خواب آخرش و یادتون نره بخونین چون گل کارش اونجاست.
تعبیر خواب 1:

- ببخشید من خواب خیلی عجبیبی دیدم، به طوریكه الان چند شب است كه بر اثر تفكر بیش از حد در مورد آن خواب، دیگر خوابم نمی برد.

-- الف.راستگو: خب خوابتون رو تعریف كنید.

- من چند شب پیش خواب دیدم در مكانی بسیار سر سبز هستم و گروهی از مردم كنار یك نهر روان لم داده اند و با لیوان هایی بزرگ هی از یك نهر روان - كه تویش عسل است - می آشامند و هی می خندند و خیلی هم شاد هستند.

-- الف.راستگو: خب این كجایش عجیب است! تا باشد از این خواب ها!

- بگذارید بقیه اش را هم بگویم! عجیب اینجا بود كه یك نفر در كنار این نهر روان ایستاده بود و سعی داشت نگذارد كسی لب به محتویات این نهر بزند و هی می گفت این نهر حاوی «سمّ مهلك» است!

-- الف.راستگو: هه هه هه !

- آقای الف.راستگو، چرا می خندید؟!

-- الف.راستگو: خوابتان تعبیر خاصی دارد كه نمی شود آنرا برایتان بگوییم، اما در مورد آن آقا كه می خواسته مانع از خوردن از آن نهر شود بایستی بگویم كه ایشان همایون ابوسعیدی عضو شورای عالی حزب اصلاح‌طلب همبستگی بوده است كه چندی پیش گفته بودند: «آمدن خاتمی سمّ مهلكی برای اصلاح طلبان است.»

- یعنی من هم با خیال راحت اگر آن خواب را دوباره دیدم از آن نهر بخورم؟!

-- الف.راستگو: بعله بخورید!

- پس چرا آقای ابوسعیدی آن حرف را زده؟!

-- الف.راستگو: متاسفانه بر اساس تحقیقات بنده آقای ابوسعیدی تصور درستی از سمّ مهلك ندارند، آن طورها كه شنیده ام در دوران كودكی ایشان همراه با عمویشان به یكی از مغازه ها می روند و در ویترین آن مغازه شیشه عسلی را می بینند، و از عموی خود می خواهند آن شیشه عسل را بخرد، اما عموی ایشان از آنجا كه...


ادامه مطلب

جمعه 15 آذر 1387

جواب دندان شکن

   نوشته شده توسط: قاصدک    نوع مطلب :حرف حساب ،

امروز داشتم مطالب عصر ایران و میخوندم که به این مطلب رسیدم که همچنین تیتری داشت ((انتقاد همزمان "یالثارات" انصار و "پرتو" آیت الله مصباح از رئیس جمهور سابق)) خلاصه مطلب این بود که:((روانبخش آورده است: "شیفتگی آقای خاتمی به غرب به ویژه آمریکا به حدی است که نمی تواند آن را در دل مخفی کند؛ بلکه در سفر به آمریکا مکنونات قلبی اش را اینگونه بیرون می ریزد: "واقعا به طور بسیار جدی مایلم یک ماه را در نیویورک بگذرانم تا معماری آن را بررسی کرده با آمریکایی ها صحبت کنم.)) توی قسمت نظرات جواب های زیادی بود که یکیشون حرف دل من و خیلی های دیگه به این دست از تخریب های قبل از انتخاباتی که به نظر من نتیجه اش برعکس عمل میکنه چون مردم ما شعورشون فراتر از این دست از مطالب است .
اینم اون جواب دندون شکن:
البته در شیفتگی آقای خاتمی به غرب بخصوص آمریکا هیچ شکی نیست چرا که ایشان آرزو داشت یک ماه در نیویورک می ماند و در مورد آمریکا مطالعه کرده و با مردمش حرف می زد تا بیشتر آمریکا و آمریکایی را بشناسد. اما برعکس آقای احمدی نژاد سمبل نفرت از آمریکاست دلیلش هم اینکه در اوایل انقلاب مخالف حمله به سفارت آمریکا بود و تا کنون سه بار به نیویورک سفر کرده و اگر می شد سه بار دیگر نیز سفر می کرد. خاتمی یک نامه محرمانه به رئیس جمهور امریکا نوشت (نوشت یا ننوشت را نمی دانیم به هر حال برادران می گویند نوشت) ولی احمدی نژاد دو نامه نوشت و هر دو نامه بی پاسخ ماند. از انجایی که یک نامه همیشه بیشتر از دو نامه است پس خاتمی بسیار شیفته غرب است.
خاتمی طرفدار صهیونیسم است چرا که حتی حاضر نشد از کنار نخست وزیر رژیم صهیونیستی عبور کند، نکند که نگاهشان به هم بیافتد. اما احمدی نژاد خواستار محو صهیونیسم و نابودی اسرائیل است و در این راستا و در جهت اثبات اوج مخالفت دولت نهم با آن رژیم معاون دوست داشتنی وی با مردم مظلوم اسرائیل ابراز دوستی کرده و هزار بار هم بر آن اصرار و پافشاری کرد.
واقعا من وقتی خاتمی را با آن ظاهر آراسته می بینم که چگونه شمرده سخن می گوید و بر روی تک تک کلماتش از قبل فکر می کند شرمنده می شوم چرا که هیچ نشانی از ایرانی بودن ندارد. در عوض سخنرانی احمدی نژاد همواره فی البداهه بوده و کلماتش معمولا از جنس مردم شهر و روستاست و شوخیهایش ...
(خوشحال میشم شما هم نظرتونو راجع به این مطلب بگید)


جمعه 15 آذر 1387

بدون شرح(طنز)!!!

   نوشته شده توسط: قاصدک    نوع مطلب :طنز ،

میدونم خیلی از برکناری کردان گذشته ولی حیفم امد این نامه محرمانه رو براتون نزارم!!!
(یه وقت نظر ندینا خسته میشین!)
نامه استعفا!!!


یکشنبه 10 آذر 1387

پرده بکارت

   نوشته شده توسط: قاصدک    نوع مطلب :آموزش مسائل جنسی ،


Hymen
یا همان پرده بکارت غشایی ا ست که تمام یا قسمتی ازدهانه واژن را می پوشاند. Hymen لغتی یونانی ست به معنای پوست یا پرده که از نام الهه ازدواج و عروسی یونانیان God Hymen وام گرفته شده. یونانیان باستان از این لغت برای انواع پرده ها از جمله پرده ای که قلب را احاطه می کند(پریکارد)، استفاده می کردند، اما با گذشت زمان، کاربرد آن به پرده بکارت محدود شد.
در طول نخستین مراحل رشد جنینی، به طور کلی هیچ بخش ورودی به واژن وجود ندارد. لایه باریک بافتی که در این مرحله واژن را می پوشاند، قبل از تولد به طور ناقص تقسیم می شود، این لایه بعدها پرده بکارت را به وجود می آورد. در صورتیکه در مرحله قبل از تولد، تقسیم لایه به طور کامل صورت گیرد، موجب می شود بعضی زنان به طور مادرزاد، پرده بکارت نداشته باشند.
بسیاری تصور می کنند که پرده بکارت، داخل واژن قرار دارد. در صورتیکه...


ادامه مطلب

برچسب ها: Hymen ، انواع پرده بکارت ، فقدان مادرزادی پرده بکارت ، اولین شب ازدواج ، اهمیت پرده بکارت ، نگرش باکره پسند مردان ،